Jillian Michaels radí: Při dietě si dopřejte i hamburger nebo hranolky

Žádná čokoláda, bílé pečivo, co nejméně tučných potravin a hlavně hodně zeleniny. Tak by se daly shrnout zásady, které vám doporučí téměř každý trenér při změně životního stylu. Radikální změny ale nejsou dobré a často způsobí to, že se lidé vrátí k původnímu jídelníčku. Uvědomuje si to i známá trenérka Jillian Michaels, která se o tipech pro zdravý životní styl rozpovídala v rozhovoru pro magazín People.

Jillian Michaels můžete znát i z pořadu The Biggest Loser nebo Losing It with Jillian. Zdroj: JillianMichaels.com

Michaels radí dodržovat pravidlo 80:20, tedy aby osmdesát procent pokrmů v jídelníčku tvořila zdravá strava a dvacet procent třeba hamburgery, hranolky nebo víno. Zároveň doporučila jíst čistě. „Vyhněte se umělým barvivům, umělým sladidlům a podobně. Vaše tělo si s nimi neumí poradit a ničí to váš metabolismus," vysvětlila Michaels, která vytvořila například program 30 Day Shred.

Trenérka zároveň doporučila počítat kalorie. „Pokud jich přijmete více, než kolik jich vydáte, vaše tělo si je uloží jako tuk," sdělila. A jak se případného tuku zbavit? „Hýbat zadkem," doslova řekla Michaels.

Zajímá vás, kdy je nejlepší si dopřát nezdravá jídla? K tomuto tématu se vyjádřil Bob Harper. Jeho odpověď najdete zde.
Jillian Michaels radí: Při dietě si dopřejte i hamburger nebo hranolky Jillian Michaels radí: Při dietě si dopřejte i hamburger nebo hranolky Recenzoval Survivor dne 21.5.15 Rating: 5

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.