Cvičíte, ale nehubnete? Chris Powell ví, kde děláte chybu!

Zašli jste poprvé na Spinning a po hodině cvičení jste zhubli kilo. To vás nadchlo, proto jste začali chodit čtyřikrát týdně. Jenže efekt se pomalu začal vytrácet a po dvou měsících už nehubnete skoro vůbec. Že je vám tato situace povědomá? Nejste v ní totiž sami. Podobně je na tom spousta lidí, kteří se snaží zhubnout. Jenže dělají zásadní chybu. Ve svém pořadu Extreme Makeover: Weight Loss Edition na ni upozornil trenér Chris Powell.

Chris Powell pomáhá hubnout extrémně obézním lidem. Zdroj: ChrisPowell.com

Powell informoval, že tělo si snadno zvykne na jeden typ pohybu. Cvičení proto už nepřináší takové výsledky. „Lidé by proto měli střídat různé typy pohybu po šesti opakováních," poradil trenér. 

Co to znamená v praxi? Zajděte si klidně šestkrát na Spinning, ale poté vyzkoušejte Zumbu nebo vyrazte na taneční parket. A nezapomeňte přidat i posilovací cviky

Samozřejmě můžete typy cvičení střídat i častěji než po šesti opakováních. Důležitá je hlavně různorodost. Uvidíte, že pokud si najdete více aktivit, bude vás cvičení i více bavit. 

Jak rádi cvičíte vy? Dejte mi vědět do komentářů!
Cvičíte, ale nehubnete? Chris Powell ví, kde děláte chybu! Cvičíte, ale nehubnete? Chris Powell ví, kde děláte chybu! Recenzoval Survivor dne 26.7.15 Rating: 5

Žádné komentáře:

Používá technologii služby Blogger.